Ładowanie...

  Oprogramowanie do komunikacji z klientami

  Proponujemy Państwu nowoczesny system komunikacji z klientem (tickety). Taki kanał komunikacji zyskuje coraz większą popularność wśród firm. Pozwala ona na szybka komunikację w czasie rzeczywistym.
  System komunikacji pozwala na komunikacje typu chat pomiędzy Twoją firmą a klientem. Polega na wymianie wiadomości tekstowych oraz przesyłanie obrazu dokumentów. Komunikaty są krótkie i czytelne, a dzięki ustawianiu statusów wiadomości klient widzi co się dzieje z jego wiadomością. Jeżeli klient ma dodatkowe pytania może je zadać w każdej chwili, z dowolnego miejsca potrzebny jest tylko telefon oraz dostęp do sieci internetowej. Bezpośrednio i szybko zadaje pytania związane z załatwianą sprawą.

  "Tickety" - obieg dokumentacji zewnętrzny

  Całość prowadzonych rozmów i przesłanych dokumentów jest archiwizowana. W każdej chwili można podejrzeć dokumenty z ubiegłego miesiąca a nawet z poprzednich lat. Jeżeli klient jest w naszej bazie danych kontaktowych system rozpozna klienta po połączeniu przychodzącym, dzięki czemu klient będzie szybko rozpoznany i konsultant będzie mógł wejść w jego dane i szybko go zweryfikować.

  Twoja firma na każdym etapie załatwiania spraw ma szybki kontakt z klientem. Klient nie musi osobiście dowozić potrzebnego dokumentu do Twojej firmy tylko przesyła go przez panel klienta. Zmniejsza się ilość odwiedzin klienta w firmie. Pozwala to na komfort pracy klienta z Twoją firmą. System ma bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłanych informacji, dzięki zastosowanemu szyfrowania SSL. Nie naruszana jest prywatność klienta. Firma buduje dobre relacje ze swoim klientem.

   

  Załóż i przetestuj 30 dni nieodpłatnie
  https://meteoryt.pl/users/panelklienta/3295/302

   

   

  KONTAKT

  tel.  +48 89 623 26 22

  pracujemy od poniedziałku do piątku od
  8:00 - 16:00

  Dział obsługi klienta
  Oddział w Szczytnie:
  ul. Łomżyńska 18
  12-100 Szczytno

  Meteoryt Sp. z o.o.
  Wpis do Rejestru Przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie KRS nr 0000676644
  Kapitał zakładowy: 2 100 000 zł

  PRZELEWY BANKOWE

  Meteoryt Sp. z o.o.
  Łomżyńska 18
  12-100 Szczytno
  NIP: 745 184 82 85
  REGON: 367213266


  NUMER KONTA
  MBANK: 54 1140 2004 0000 3902 7687 6720

  O nas

  Platforma BiuroKlienta.pl obsługiwana jest przez Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna (woj. Warmińsko-mazurskie).
  Jest to platforma skoncentrowana na obiegu dokumentacji pomiędzy klientem a firmą. Została ona opracowana w 2016 roku i jest aktualnie jednym z podstawowych produktów firmy Meteoryt. W ofercie Meteoryt znajduje się wiele usług związanych z obiegiem dokumentacji i komunikacją z klientem a szczególnie wspierane są branże prawnicze, adwokackie, serwisowe oraz medyczne oraz firmy przetwarzające znaczne ilości zapytań ofertowych od klientów.

  Pytaj nas

  Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji o oprogramowaniu do wirtualnego biuro lub nie znalazł rozwiązania, które w pełni cię satysfakcjonuje zapraszamy do kontaktu tel.89 506 55 57

  Zapraszamy do zapoznania się również, ze stroną http://meteoryt.pl, na której znajdziesz aplikacje związane z prowadzeniem firm.

  Zobacz również aplikację do obsługi klientów: http://biuropracownika.pl

  NEWSLETTER